Preskočiť na obsah
Mária Plekancová

Odborné a poradenské služby

Mária Plekancová

Technické testovanie a analýzy

Obec
Svrbice
Od roku
2020
IČO
53 008 618

Mária Plekancová

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
956 06 Svrbice
Na trhu od
6. marca 2020
IČO
53 008 618
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 71.20)
Technické testovanie a analýzy

Podnikanie v číslach

6
rokov na trhu
2020
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Mária Plekancová

Mária Plekancová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Svrbice. Podniká od 6. marca 2020.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Technické testovanie a analýzy“ (71.20). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly, poskytovanie služieb osobného charakteru a výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu.

Základné údaje

Obchodné meno
Mária Plekancová
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
53 008 618
Dátum vzniku
6. marca 2020
Miesto podnikania
956 06 Svrbice
Živnostenský register
Okresný úrad Topoľčany, vložka č. 470-21130
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 71.20)
Technické testovanie a analýzy

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Mária Plekancová zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly

  • Poskytovanie služieb osobného charakteru

  • Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu

  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Mária Plekancová?

Miesto podnikania je v obci 956 06 Svrbice.

Čím sa Mária Plekancová zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Technické testovanie a analýzy“ (71.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly; poskytovanie služieb osobného charakteru; výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; výroba motorových vozidiel.

Aké je IČO – Mária Plekancová?

IČO je 53 008 618.

Odkedy podniká Mária Plekancová?

Podnikanie začalo 6. marca 2020. Na trhu pôsobí 6 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Mária Plekancová podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese maria-plekancova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.